V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo V70Volvo V70

Bezpečnost a pohodlí na prvním místě, takové je severské kombi vyšší střední třídy Volvo V70. Stojí na platformě velkého sedanu S80, disponuje proto nadměrnou prostorností, kterou přivítají zejména rodiny. Těm také zaručuje v duchu tradice značky vysokou bezpečnost díky přítomnosti celé řady elektronických systémů.

Bytelná kabina nabídne skvělé sedačky, jimiž jsou Volva proslulá, dostatek prostoru ve všech směrech, kvalitní materiály, precizní slícování a vydařený skandinávský design. Pohled do zavazadlového prostoru pak potěší všechny, kteří se pravidelně potýkají s nedostatkem místa na převoz svého vybavení. Maximálně využitelných 555 litrů je k dispozici už v základu, po sklopení zadních sedaček vznikne rovná ložná plocha o objemu 1580 litrů.

Volvo V70 není samozřejmě žádný sporťák, ale dálniční kilometry polyká s chutí a vysoce komfortně. Zdolávání evropských dálnic při cestě na dovolenou se tak promění ve velice příjemný zážitek. Například při volbě výkonného dieselového agregátu D5 se promění v úžasný dostavník, jemuž nedělají problém vysoké rychlostní průměry a přitom potěší příznivou spotřebou. Napříč Evropou tak s celou rodinou i se vší bagáží projedete relativně levně a díky pohodlnému nastavení vozu s minimální únavou.

Automobily Volvo jsou tvořeny jako precizní umělecká díla, která mají na svědomí skandinávští designéři a konstruktéři. Pokud by však pro některé zájemce byl klasický design vozů Volvo příliš střídmý, či okoukaný, tak pro ně jsou v nabídce speciální modely.

Jedním z nich je limitovaná edici Volvo Ocean Race. Tu připravilo Volvo u příležitosti partnerství se závodem jachet kolem světa - Ocean Race. Limitovaná verze vozu nebyla připravena pouze pro model V70, ale také pro V60, XC60 a XC70. Vozy s přídomkem Ocean Race dostaly do vínku speciální laky, upravená kola, či prémiový interiér.

Druhou možností, jak odlišit svůj automobil je přídavný balíček R-Design. Ten nabízí výrazný sportovní styl, který automobilu V70 s karosérií kombi dodá ten správný sportovní šmrnc. Díky „R-Designu“ dostane Volvo V70 upravený přední nárazník, speciální litá kola, či exkluzivní kožený interiér.

 Aktuality

Kupujete ojeté Volvo? V Pruhonicích nabízí záruky, jaké jinde nenajdete

Nákup ojetého vozu se muže promenit v nocní muru, na ceste ke klíckum od vysneného automobilu totiž leží celá rada prekážek. Ceské autobazary mnohdy pripomínají džungli, v níž se vyznají jen protrelí obchodníci. A klienti si v ní spíše nabehnou. Nejcasteji se potkávají se stocenými tachometry, podle statistik spolecnosti Cebia je to problém prakticky každého druhého auta na ceských silnicích. Kupci narážejí také na omlazovaná vozidla, zatajované opravy po bourackách a spoustu dalších triku.

více

Volvo pripravilo nový konfigurátor modelu

Na webových stránkách spolecnosti Auto Pruhonice najdete odkaz na nový flashový konfigurátor modelu spolecnosti Volvo. Umožnuje sestavit si vuz Volvo presne podle predstav. Aplikace má skandinávský punc cistého a svežího designu, který dokonale ladí s nabídkou jednotlivých modelu.

více

City Safety pomáhá vyhnout se problémum na preplnených silnicích

Doprava predevším ve velkých mestech pripomíná džungli. V hustém provozu není nouze o drobné kolize, které všechny obírají o cas, nervy i peníze, at už za opravy, ci ztrátu bonusu z pojištení vozidla. O prípadném zranení a zdravotních potížích ani nemluve. Hodí se každý pomocník, který snižuje hrozbu nehody, nebo ji dokonce zcela eliminuje. Práve takový je již proverený bezpecnostní systém automobilky Volvo – City Safety

více


Design by 3sixty | 2024